Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.12.2020

Кабмін змінив порядок держреєстрації транспортних засобів

Уряд змінив порядок державної реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів. Відповідну постанову Кабмін прийняв 16 грудня 2020 року.

Зазначається, що документ дає можливість подати заяву та документи, необхідні для отримання номерних знаків та реєстраційних номерівчерез Електронний кабінет водія або Єдиний державний портал адмінпослуг.

Також постанова передбачає недопущення відчуження ТЗ у власників, стосовно яких містяться відомості у Державному реєстрі боржників.

Крім того, документ спрощує процедури огляду транспортних засобів під час державної реєстрації, перереєстрації та зняття їх з обліку.

Джерело: ligazakon.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.