Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Кабріолет Wuling Mini EV Convertible: мі-мі-мі-електромобіль за $15 тис.

Колись чули про автомобільний бренд Wuling? Звісно, це Китай: чергове спільне підприємство, що виробляє техніку для місцевого ринку. А чули про модель Wuling Mini EV? Це невеличкий (довжина 3,06 м) та доступний електромобіль, продажі якого стартували у 2020 році. І ось тепер додаємо ще слово Convertible – отже, перед нами варіант з відкритим дахом!

Нещодавно гама моделі Wuling Mini EV поповнилась саме таким виконанням Convertible: складаний м’який дах (на вибір пропонується два кольори), оригінальні LED-фари, салон з яскравими кольоровими акцентами.

Новий електромобіль Wuling Mini EV Convertible побудовано на вже існуючій основі: електродвигун потужністю 30 кВт або 41 к.с., акумулятор 26,5 кВт·год. Останнього, до речі, має вистачити на дистанцію пробігу до 280 км, а електродвигуна вистачить для досягнення максимальної швидкості у 100 км/год.

Звісно, технічні показники не вражають. Однак у випадку електромобіля Wuling Mini EV Convertible важливе геть інше – компактні розміри, цікавий дизайн, складаний дах. Та можливість отримати все це за $15 тис.: саме така очікувана вартість електромобіля Wuling Mini EV Convertible.

Джерело: mezha.media

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.