Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.03.2023

Керування дверима за допомогою жестів: махніть, щоб відчинити

Автомобільні двері з розпізнаванням жестів та електроприводом випускає компанія-постачальник Magna. Двері відкриваються за помахом руки, але є й інші функції. Наприклад, система “Smartaccess” розпізнає, коли автомобіль припаркований на схилі, і регулює зусилля так, щоб відкриття і закриття відбувалося плавно. Привід також реагує на раптові пориви вітру, компенсуючи їх. Система виявлення перешкод запобігає зіткненню дверей зі стіною гаража або автомобілями, припаркованими по сусідству.

Зараз технологія святкує свою прем’єру у позашляховику Ferrari Purosangue, а протягом року її використовуватимуть різні північноамериканські та азійські автовиробники.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.