Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Китайська компаня Nio посилює експансію на європейський ринок

Китайський виробник преміум-класу Nio представив два нових електричних позашляховика: NIO EC7 і NIO ES8. Обидві моделі побудовані на новітній платформі Nio другого покоління.

Nio EC7

Nio EC7 – це флагманський купе-позашляховик середнього розміру, оснащений асинхронним двигуном потужністю 300 кВт та двигуном на постійних магнітах потужністю 180 кВт. “Це забезпечує високу потужність при стабільній продуктивності та низькому енергоспоживанні”, – говорить Ніо.

EC7 розганяється від 0 до 100 км/год за 3,8 секунди і зупиняється зі 100 км/год за 33,9 метра. Nio: “З коефіцієнтом аеродинамічного опору всього 0,230 Сх, NIO EC7 є позашляховиком з одним з найнижчих коефіцієнтів аеродинамічного опору в світі”.

Nio ES8

Флагманська модель позашляховика компанії, NIO ES8, була випущена в 2018 році і стала першою серійною моделлю Nio. Зараз шестимісний універсальний позашляховик доступний у другому поколінні. Має два двигуни з максимальною сумарною потужністю 480 кВт. Він розганяється з 0 до 100 км/год за 4,1 секунди і зупиняється зі 100 км/год за 34,3 метра.

EC7 та ES8 спочатку будуть доступні виключно в Китаї, де їх можна замовити вже зараз через додаток Nio. Очікується, що поставки EC7 почнуться в Китай у травні 2023 року, а поставки ES8 – у червні 2023 року.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.