Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.07.2023

Китайський виробник електромобілів BYD потроїв свій прибуток

У першому півріччі BYD значно збільшила свій прибуток. Це не перша історія успіху китайського автовиробника в цьому році.

Китайський виробник електромобілів BYD отримав значно більший прибуток у першому півріччі завдяки зростанню продажів. Очікується, що чистий прибуток складе від 10,5 до 11,7 мільярда юанів (до 1,46 мільярда євро), йдеться в заяві компанії. Це на 192-225% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, або приблизно втричі більше. Завдяки значному зростанню продажів BYD вже навесні витіснила з позиції лідера ринку Volkswagen, який домінував у Китаї протягом десятиліть. BYD представить свій детальний піврічний звіт 28 серпня.

VW наразі бореться з великими проблемами в Китаї, зокрема, електромобілі, які будуть важливими в майбутньому, лише частково припали до смаку клієнтам. До цього додається значно зросла конкуренція з боку китайських постачальників.

Перехід на електромобілі перетасовує карти, і технологічна перевага, яку західні автовиробники мають у двигунах внутрішнього згоряння, втрачає своє значення. Це погана новина для німецьких автовиробників, які вже мають проблеми через трансформацію і для яких Китай є найважливішим ринком. Проблема тепер зачіпає не лише масових, але й преміальних виробників, які вважалися захищеними через силу своїх брендів. Згідно з дослідженням, це також змінюється.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.