Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Китайці увійшли до трійки найдорожчих автомобільних компаній

Американський виробник Tesla лідирує серед найдорожчих автомобільних компаній, зрозуміло з нового рейтингу Companiesmarketcap.com. У ньому ринкова вартість окремих виробників розраховується шляхом множення кількості їхніх акцій на їхню поточну ціну.

Капіталізація Tesla становить $728,8 млрд і компанія Ілона Маска набагато випереджає інші автомобільні компанії. На другому місці Toyota – 228,9 млрд доларів, а на третьому – китайський BYD. Він оцінюється в 128,8 млрд. доларів і таким чином обганяє німецький концерн Volkswagen (117,6 млрд. доларів), який рік тому був на третьому місці.

Ще в лютому цього року BYD оголосила про поетапну відмову від неелектрифікованих автомобілів і повністю зосереджена на розробці лінійки гібридів і електромобілів.

Китайські компанії одні з небагатьох у світі, які не залежать від зовнішніх постачальників. Його потужності виробляють як акумулятори, так і мікроелектроніку, нестача яких продовжує завдавати шкоди світовим виробникам автомобілів, що залежать від постачання.

Крім VW Group, відступ у порівнянні з 2021 роком зафіксувала General Motors, яка займає лише сьоме місце з капіталізацією в 54,8 млрд доларів. Американський концерн випереджає Mercedes-Benz (77,3 млрд доларів) та BMW (58,17 млрд доларів), і вони знаходяться на п’ятому та шостому місці відповідно. До топ-10 також входять Ford (53,5 млрд доларів), Stellantis (46,3 млрд доларів) та Honda (43,4 млрд доларів).

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.