Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Клієнти Porsche віддають перевагу позашляховикам

У першому кварталі продажі Porsche зросли на 18 відсотків. Особливою популярністю користувалися позашляховики Macan та Cayenne.

Виробник спортивних автомобілів Porsche AG розпочав новий рік зі значного збільшення продажів. За перші три місяці компанія зі Штутгарта поставила 80 767 автомобілів по всьому світу, що на 18 відсотків більше, ніж роком раніше, повідомила компанія в понеділок. У Китаї, найважливішому ринку, продажі зросли на 21%.

“Гарний старт дає нам впевненість на решту року”, – сказав керівник відділу продажів Детлев фон Платен.

Автовиробник отримав прибуток у всіх регіонах, незважаючи на те, що фон Платен описав як тривалу обмежену доступність запчастин.

В Європі компанія, мажоритарним акціонером якої є концерн Volkswagen Group, що базується у Вольфсбурзі, поставила клієнтам приблизно на 14% більше автомобілів. У рідній Німеччині зростання склало 19 відсотків.

Моделі позашляховиків продовжують користуватися особливою популярністю серед клієнтів Porsche: продажі компактного позашляховика Macan зросли на 30 відсотків, а Cayenne – на 23 відсотки.

Продажі повністю електричного Taycan, однак, були дещо слабшими, знизившись на три відсотки до 9 152 автомобілів. Porsche пов’язує це зі складною ситуацією з постачанням комплектуючих для цієї моделі.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.