Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.05.2022

Колишній ведучий Top Gear підтримав Україну пікапами

Відомий британський ведучий та журналіст Джеремі Кларксон підтримав Україну у війні проти російських окупантів. Разом із групою однодумців колишній ведучий Top Gear організував збір коштів та купівлю позашляхових пікапів, які мають допомогти евакуювати мирних жителів із зон бойових дій.

Насправді ініціатива акції походила від українця, який проживає в Британії. Віктор Зайченко та його дружина Люсі займаються бджільництвом на фермі в Оксфордширі, маючи намір у березні вирушити в Україну, але напад російських військ зірвав їхні плани.

Ініціативу виявили Зайченко та його дружина, до якої входили Кларксон та його партнерка Ліза Хоган. Компанія отримала назву JustGiving і була підтримана багатьма людьми на острові, і лише за перший тиждень зібрано 45 000 фунтів стерлінгів. Вони купили перший пікап 4×4, який мав бути відправлений до України у квітні.

Проте кампанія швидко розвивається, і газета The Guardian на підтримку цієї справи повідомила, що пожертвування зробили читачі зі 180 країн світу. Таким чином, всього придбано 3 автомобілі, які сьогодні прибули до України у складі гуманітарного вантажу та завантажені товарами першої потреби.

Водночас акція триває у Великій Британії, і Кларксон непохитний у тому, що це «найменше, що можна зробити, щоб допомогти українському народові, який бореться за свою свободу».

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.