Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.10.2022

Компанія Foxconn представила свій перший електромобіль

Компанія Foxconn, яка найбільше відома як підрядник з виготовлення iPhone для Apple, представила свій перший електромобіль — Model B. Як повідомляє Fox Business, електрокар планують пустити в виробництво на недавно придбаному заводі Foxcon в Огайо, США, проте станеться це лише у 2024 році.

Model B розроблена на основі електромобільної платформи Foxtron MiH, яка використовуватиметься для кількох моделей, включаючи позашляховик Model C і седан Model E. Загалом ця платформа пропонуватиметься як готове рішення для інших автовиробників.

Foxtron є результатом співпраці між Foxcon і компанією Yulon Motor, яка першою випустить китайську версію автомобіля. Більше деталей буде оприлюднено 18 жовтня, але очікується, що автомобіль буде коштувати менше $30 000.

Електрокар вироблятиметься під торговою маркою Foxtron на заводі в Лордстауні, штат Огайо, який Foxconn придбала минулого року. Foxtron також оголосив, що створить прототип електромобіля Indi One від стартапу Indi EV, що базується в Лос-Анджелесі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.