Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 20.05.2023

Компанія Jetson випустила свій перший літаючий eVTOL Jetson One

Шведська компанія Jetson випустила свій перший літаючий автомобіль Jetson One, який продається за ціною 98 000 доларів. Місія компанії полягає в тому, щоб зробити небо доступним для всіх.
 
Jetson One – це революційний електричний літальний апарат із вертикальним зльотом та посадкою. Хоча компанія не вказує на максимальну висоту, на яку може піднятися автомобіль, його максимальна швидкість становить 102 км на годину, а запас ходу становить приблизно 20 хвилин.
У кабіні є два джойстики, один для керування висотою корабля, а інший для керування його напрямком. На Jetson One можна навчитися літати за лічені хвилини за допомогою бортового комп’ютера.

 
Літальний апарат повністю електричний та оснащений акумулятором, захованим під ковшеподібним сидінням пілота, зробленим із вуглецевого волокна та кевлару. Безпека була головним пріоритетом розробки Jetson One.
 
Шасі було натхнено тією ж технологією, яка використовується в гоночних автомобілях, а у автомобіля достатньо двигунів, щоб продовжувати політ, навіть якщо один двигун вийде з ладу.
 
Джерело: BuildingTECH
 
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.