Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Компанія Mercedes показала перший віртуальний концепт

Mercedes показує свій перший віртуальний концепт-кар для Чемпіонату світу з гри League of Legends (LoL Worlds). Керівник дизайну Mercedes Горден Вагенер раніше опублікував перший тизер дослідження в Instagram.

Концепт має тонкий силует і розширені колісні арки, які розташовані далеко в кутах моделі та сильно виступають назовні. Колеса стали невід’ємною частиною кузова.

Пасажирський салон, схожий на купе, також надзвичайно округлений і здається вузьким, що повністю контрастує з передньою частиною. На ньому зображена широка вертикальна решітка радіатора з центральним логотипом Mercedes, а також вертикальні світлодіодні фари та горизонтальна світлова смуга. Модель нагадує концепт Vision GT для гри Playstation «GT6», який Mercedes представив на автосалоні в Лос-Анджелесі в 2013 році.  

«Два світи зливаються під час розробки екстраординарного віртуального шоу-кара — реального автомобіля та віртуальної ігрової конструкції», — каже Горден Вагенер, керівник дизайну Mercedes-Benz Group AG. «У віртуальному просторі для нас немає обмежень, а це означає, що ми можемо розширювати межі нашої творчості багато, в результаті зʼявляється простір для несподіваного. З’явилося щось унікальне: перший суто віртуальний шоу-кар від Mercedes-Benz».

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.