Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Компанія Mitsubishi поставила студентам завдання представити майбутній позашляховик. Ось що вийшло

Для гігантської промислової групи Mitsubishi виробництво автомобілів є лише одним із багатьох напрямків бізнесу. У цій країні японці пропонують чотири моделі легкових автомобілів – Space Star, ASX, Eclipse Cross і Outlander – які, як правило, не виділяються дизайном. Концепт-кар Moonstone, представлений зараз на виставці, є повним контрастом до цих серій – це студентський дизайн-проект “Istituto Europeo di Design” в Турині.

Компанія Mitsubishi поставила перед 17 студентами магістерської програми “Транспортний дизайн” ІЕД завдання представити бачення майбутнього моделей позашляховиків і кросоверів – найпопулярнішого на сьогодні сегменту автомобільного ринку. Мета полягала у створенні дизайну електричного кросовера, який би вирізнявся своїми характеристиками та технологіями і відповідав би сценаріям завтрашнього дня. До фінального раунду вийшли три з 17 проектів. Один з них був перетворений на концепт-кар Moonstone Центром стилю Mitsubishi як переможець.

Оскільки Moonstone не є ні марсоходом, ні місяцеходом, Mitsubishi, схоже, уявляє собі дуже похмурий сценарій для нашої планети. Повний привід, великі колеса і великий дорожній просвіт – класичні складові позашляховика для їзди по бездоріжжю. Навіть на презентаційних фотографіях навколишнє середовище більше схоже на запилений пустельний пейзаж, ніж на міські бетонні джунглі. До речі, жодних технічних характеристик або технічних подробиць немає. Відомі лише габарити Moonstone – 4,66 метра в довжину, два метри в ширину і 1,70 метра у висоту.

Пропорції Moonstone нагадують спортивний автомобіль з високою посадкою. Фари, денні ходові вогні і поворотники розташовані окремо. Передніх стійок не видно. А дах частково оздоблений чорним кольором.

Ззаду все стає ще більш диким – із задньої частини виростаю щось на кшталт гребеня амфібії. Майже неможливо, щоб Moonstone будували серійно в такому вигляді. Але Mitsubishi може запозичити певні елементи дизайну для майбутніх моделей. Будемо сподіватися, що на той час Земля не буде схожа на місячний пейзаж.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.