Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 01.12.2022

Компанія nFrontier представила міський електромобіль UILA, надрукований на 3D-принтері

Берлінська компанія nFrontier розробила та представила міський електромобіль, надрукований на 3D-принтері.

Автомобіль, що отримав назву UILA, був розроблений з використанням промислового 3D-принтера Stratasys F770 і буде запущений у комерційне виробництво з використанням великосерійних технологій адитивного виробництва, таких як машини SAF (на основі порошку) та P3 (на основі фотополімеру), які повинні знизити виробничі витрати в порівнянні з традиційними методами, а також дозволяють виконувати деякі налаштування відповідно до переваг клієнта.

На стадії розробки представлений повністю функціональний прототип – чотириколісний електромобіль побудований на трубчастій алюмінієвій рамі із зовнішньою оболонкою, що складається з полімерних деталей, надрукованих на 3D-принтері. Сидіння та кермо також надруковані на 3D-принтері.

Мікроавтомобіль має довжину 2,3 м, ширину 0,9 м та висоту 1,7 м, а його вага складає всього 70 кг, що має забезпечити невелику витрату пального, спрощує паркування у густонаселеному центрі міста та сприяє гарній маневреності.

nFrontier каже, що UILA зручно вміщує двох – пасажира та водія. Таким автомобілем в Німеччині можна керувати без прав і навіть використовувати велосипедні доріжки. Його електрична трансмісія оснащена маточними двигунами ззаду та динамо-машиною з педальним приводом для живлення батареї ємністю 1200 Втч, що має бути достатньо для діапазону від 60 до 70 км.

Максимальна швидкість становить 25 км/год, а сповільнення забезпечується гідравлічними дисковими гальмами, встановленими на кожному з чотирьох 20-дюймових коліс.

Бортова інформаційно-розважальна система підключається до смартфона водія, на якому має бути встановлений відповідний додаток. І хоча подробиці на даному етапі не розголошуються, вже відому про режим автономного паркування і можливість викликати автомобіль через програму для приїзду на місце перебування водія. В наявності також функція, що дозволяє UILA слідувати за водієм, при цьому ніхто не сидить за кермом.

nFrontier об’єдналася з партнерами з проектування та виробництва, щоб запустити серійне виробництво автомобіля в Німеччині з 2024 року, де, як очікується, він класифікуватиметься як електровелосипед. Повідомляється, що орієнтовна ціна «значно нижча за 10 000 євро».

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.