Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Компанія Renault предаставить своє автомобільне бачення сталого розвитку на виставці ChangeNOW 2022

Світова прем’єра нового концепт-кару Renault відбудеться в рамках виставки ChangeNOW 2022, 19 травня 2022р.

Автомобіль є унікальним концепт-каром, що уособлює концепцію сталого розвитку Групи Renault, її бачення і зобов’язання, був вперше оголошений 18 лютого 2022 року Лукою де Мео, генеральним директором Групи Renault і бренду Renault на конференції з фінансових результатів Групи Renault 2021.

Присвячена сталим рішення, що мають позитивний вплив, ChangeNOW є найбільшою світовою подією на планеті, яка проходитиме у Grand Palais Ephémère і біля Ейфелевої вежі з 19 по 21 травня 2022 року у Парижі.

На підтримку світової прем’єри цього концепт-кару компанія Renault проведе прес-конференцію об 11:00 ранку, що буде доступною на відповідному сайті www.events.renault.com

ПРО RENAULT

Renault – історичний автомобільний бренд і першопроходець у сфері електромобілів в Європі, що завжди створював інноваційні транспортні засоби. Своїм стратегічним планом ‘Renaulution’ Renault розпочав амбітну трансформацію, що створює цінність і спрямована на виробництво більш конкурентної, збалансованої і електрифікованої лінійки. Його амбіцією є поєднання сучасності та інновації у технології, енергетичних та мобільних сервісах у автомобільній галузі та за її межами. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.