Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Концепт – кар Volvo Haven допоможе розслабитися під час подорожі і зцілить від цифрової залежності

Виробники автомобілів стрімко просуваються до об’єднаного середовища і до інтер’єру, орієнтованому на майбутнє, який навантажений цифровими технологіями. З іншого боку, для людей, які жадають мінімалізму і душевного спокою студент HS Pforzheim Оскар Йоханссон створив концепт-кар Volvo Haven, у співпраці з командою дизайнерів Volvo.

Оскар зробив сміливий крок вбік від культової віри в оснащення сучасних автомобілів технічними оновленнями, йдучи в протилежному напрямку, повертаючи нас до природи і відокремленого простору, де ви зможете відчути себе утихомиреним після виснажливого дня.

Футуристичний електромобіль з повним приводом позбавлений будь-яких химерних цифрових дисплеїв або екранів на панелі приладів. Volvo Haven має огорожу тунель по всій довжині автомобіля, в якому знаходяться рослини, водорості та мох, які ростуть природним чином.

Автономний автомобіль – салон без рульового управління або звичайних допоміжних засобів пересування – це все, що вам потрібно, щоб розслабитися під час подорожі для настільки необхідної цифрової детоксикації.

Автомобіль має прозору обшивку кузова, зокрема прозорі двері у вигляді крил чайки, що створюють відчуття ультралегкості. Volvo Haven використовує аеродинамічний дизайн, підкреслений плавними лініями, що надає автомобілю чарівну індивідуальність.

Конфігурація товстих коліс наводить на думку, що ця концепція готова до будь-якого захоплюючого поєдинку після спокійного пересування на більшій частині шляху. В цілому, це еко – дизайн концепт-кара, що втілює в собі аспект занурення в природу під час руху.

Джерело: building-tech.org

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.