Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.01.2023

Концепт салону Chrysler для електромобілів Stellantis

CES все більше перетворюється на автомобільну виставку. Але вона не втратила повністю своє коріння. Наприклад, Chrysler демонструє в Лас-Вегасі Synthesis Cockpit Demonstrator – салон без керма, але повністю сумісну з CES, з великими дисплеями, оновленнями і великою кількістю можливостей для підключення.

Stellantis хоче запустити свої нові електричні платформи STLA на Alfa Romeo, Jeep, Opel і Co. до кінця 2023 року. На виставці CES компанія Chrysler представляє перший погляд на внутрішню роботу і дає попередній огляд STLA Smart Cockpit, STLA Brain (архітектура електроніки) і STLA AutoDrive (ADAS і функції автоматизованого водіння) за допомогою концепта Chrysler Synthesis Cockpit Demonstrator.

У 2025 році Chrysler хоче вивести на ринок свій перший чистий електромобіль – і поставити пасажирів в центр уваги. З цієї причини після презентації Airflow Concept 2022 основна увага тепер прикута до інтер’єру. Для цього концепт покладається на стійкі матеріали, такі як рослинна шкіра, мережеві технології і, звичайно ж, технологія штучного інтелекту.

STLA Smart Cockpit з великими дисплеями

Одним з трьох стовпів демонстратора салону  Chrysler Synthesis Cockpit Demonstrator є STLA Smart Cockpit – метровий дисплей перед водієм і ще один приблизно вдвічі меншого розміру перед пасажиром. На додаток до класичної інформації в салоні, такої як маршрут, дальність, швидкість і навігаційні інструкції, там також відображаються інформаційно-розважальні та медіа-сервіси.

Хоча Chrysler заявляє, що STLA Smart Cockpit буде вперше запущений в США, вся інформація відображається в кілометрах і км/год, а не в милях. Таким чином, концепт Chrysler дає уявлення про майбутнє Peugeot, Opel, Citroen, Fiat, Alfa і Co.

Завдяки технології штучного інтелекту передбачається, що інтерфейс користувача з часом адаптується до потреб пасажирів і завжди буде актуальним завдяки оновленню по повітрю та автоматичному завантаженню. Також на борту: віртуальний персональний асистент, який покликаний полегшити повсякденне життя пасажирів та керувати автомобілем. Наприклад, використання цифрового календаря для оптимізації планування маршрутів зарядки або внесення пропозицій щодо маршрутів дозволить оптимально використовувати функції автоматизованого водіння.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.