Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.05.2023

Концепт Alpenglow від Alpine – це погляд у воднево-гібридне майбутнє

Alpine, виробник, відомий переважно своїми надійними придатними для звичайних доріг спортивними автомобілями, нещодавно сколихнув автомобільний світ своїм приголомшливим концептом Alpenglow.

Футуристичний автомобіль демонструє настільки епатажний дизайн, що він не втрачає своєї індивідуальності, навіть коли припаркований поруч з такими автомобілями, як Delage D12, Aston Martin Valkyrie або Bugatti Bolide. На додаток до привабливого дизайну, Alpenglow виробляє нульові викиди і, на диво, значну кількість емоційної привабливості, якої так часто не вистачає електромобілям.

Alpenglow йде по крокам попереднього водневого гіперкара Alpine, A4810, представленого в березні 2022 року. Незважаючи на провокаційну естетику A4810, Alpenglow якимось чином змушує свого попередника виглядати дещо традиційним і розсудливим.

Маючи висоту менше метра, Alpenglow може похвалитися пропорціями, що нагадують футуристичний гоночний автомобіль Ле-Мана. Його аеродинамічні лінії вказують на високу швидкість. Дизайн включає одномісну кабіну реактивного винищувача, масивну двокрилу конструкцію ззаду та зазубрені світлодіодні задні ліхтарі, які тягнуться далі назад, ніж хвостове оперення класичного T-Bird 57-го року.

Аеродинаміка Alpenglow, безсумнівно, смілива, з великим переднім спліттером і зяючими вентиляційними отворами, що вказують на серйозну гоночну машину. Задня частина, однак, залишає багато місця для уяви – там практично нічого немає. Кабіна звужується до краплеподібної форми. Посередині під кабіною проходить єдиний плавник, що розділяє найбільший дифузор, який коли-небудь бачили в концепт-карах.

Силова установка Alpenglow не менш інтригуюча. Як і британський Viritech Apricale та каліфорнійський Hyperion XP-1, Alpenglow використовує водень. Однак, на відміну від цих автомобілів, які пропускають водень через паливний елемент для живлення повністю електричної трансмісії, Alpine обрала інший підхід. Alpenglow планує спалювати водень у двигуні внутрішнього згоряння, а основним джерелом викидів буде вода.

Цей підхід пропонує рішення для тих, хто вважає, що електромобілям бракує емоційного зв’язку, пов’язаного з перемиканням передач, механічною складністю та захоплюючим звуком двигуна внутрішнього згоряння. Водневий двигун внутрішнього згоряння потенційно може забезпечити транспортний засіб з нульовим рівнем викидів, не втрачаючи цих аспектів. Однак це рішення має свої застереження, оскільки воно позбавляє зручності домашньої зарядки електромобіля і вимагає типового рівня обслуговування, характерного для двигунів внутрішнього згоряння.

Toyota і Renault вже досліджують цей шлях, особливо в гоночних програмах та інших концептуальних транспортних засобах з двигуном внутрішнього згоряння. У прес-релізі Alpine про Alpenglow йдеться про використання гібридної силової установки, яка, можливо, поєднує електродвигуни на передніх колесах і передачу потужності двигуна внутрішнього згоряння на задні колеса.

Вперше Alpenglow був представлений на Паризькому автосалоні минулого року. Як чистий концепт, автомобіль символізує потенційний напрямок для майбутніх моделей, як для гоночного треку, так і для відкритих доріг. Хоча немає ніяких конкретних деталей щодо пікової потужності, крутного моменту, продуктивності або запасу ходу, амбітний дизайн Alpenglow та інноваційна силова установка натякають на захоплюючі можливості воднево-гібридної технології. Команда дизайнерів Alpine заслуговує на похвалу за їхній сміливий підхід, який може переосмислити автомобільний ландшафт.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.