Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.05.2023

Концепт Caterham EV Seven 2023: легкий і прикольний електромобіль

Чутки про Caterham на батарейках циркулювали в інтернеті роками, але тепер нарешті з’явилося офіційне підтвердження того, що королі легкої атлетики дійсно працюють над створенням такого автомобіля.

Зараз компанія представляє концепт електромобіля EV Seven Concept, який створений за тим же базовим рецептом, що й інші моделі лінійки Seven, але замінює двигун внутрішнього згоряння на повністю електричну силову установку.

У розробці Caterham допомагає компанія Swindon Powertrain, яка постачає електродвигун і додаткові компоненти. Пікова потужність системи становить 177 кВт (240 к.с.) і 250 Нм крутного моменту. Розгін від 0-60 миль на годину (0-96 км/год) займає близько 4,0 секунд, але максимальна швидкість автомобіля не вказана.

Caterham бачить електричну Seven як іграшку для треку, на якій можна їздити 20 хвилин, потім 15 хвилин заряджатися і ще 20 хвилин насолоджуватися перегонами. Можливо, хтось скаже, що електромобіль не ідеально підходить для гоночного треку, але Caterham стверджує, що концепт важить лише приблизно на 70 кілограмів більше, ніж Seven 485, при загальній масі автомобіля трохи менше 700 кг.

Електроенергію забезпечує 51-кіловат-годинна батарея з корисною ємністю близько 40 кВт-год. За словами компанії, батарея має більший буфер, ніж у звичайного електромобіля, завдяки чому вона може безпечно витримувати складні дорожні поїздки з подальшою швидкою зарядкою. До речі, про зарядку: максимальна потужність зарядки постійним струмом EV Seven становить до 152 кіловат.

Електричний Caterham також виграє від апаратних оновлень, перенесених з моделі Seven 420 Cup. Це диференціал підвищеного тертя та регульовані амортизатори Bilstein. Іншими важливими нововведеннями для Seven є система рекуперативного гальмування та чотирипоршневі гальмівні супорти.

На жаль, Caterham заявляє, що не планує запускати цей електромобіль у виробництво. Натомість він слугуватиме “випробувальним стендом, щоб побачити, наскільки ефективно працює силова установка для електромобілів у конкретних випадках використання нашими клієнтами”. Публічний дебют EV Seven відбудеться під час цьогорічного Фестивалю швидкості в Гудвуді в липні. Інший електричний концепт Caterham буде представлений пізніше цього року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.