Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Концепт Citroën Space Tourer поєднує в собі седан, спорткар та позашляховик

Цікавий концепт автомобіля Citroën був представлений автомобільним дизайнером Carlos Munoz Mardones. Концепт автомобіля відображає бачення того, яким може бути майбутнє автомобілів Citroën.

«Концепт Citroën – це особисте дослідження нових поверхонь у новій архітектурі, що поєднує в собі спортивний автомобіль, седан і позашляховик, і про те, як автомобіль може виглядати в майбутньому, беручи своє коріння та спадщину від старих Citroen», – пояснив Карлос М.М.

«Оскільки це всього лише експеримент, автомобіль має великі розміри, дуже схожі на концепт-кар Bentley Exp 100 GT», – додав він.

Концептуальний автомобіль буде оснащений повністю електричними силовими агрегатами, дизайнер назвав його «Citroën Space Tourer». Автомобіль, за словами дизайнера, буде універсальним туристичним автомобілем, що служитиме для безлічі цілей.

Найбільш очевидною особливістю дизайну є надзвичайно довга колісна база та майже повністю засклений дах, і більша площа пасажирської частини автомобіля також складається зі скла. Скляний дах забезпечить чудовий круговий огляд для водія та пасажирів.

Судячи з концепту, двері, мабуть, можуть складатися назад, що надає концептуальному авто майже комахоподібний вигляд.

Передня частина автомобіля має відносно скромний дизайн та великий значок Citroën. Дизайн також включає світлодіодні фари і денні ходові вогні.

Концепт-кар включає інші цікаві функції, такі як камери замість бічних дзеркал, а також великі аеродинамічні колеса і ковпаки. Проте решта частина автомобіля має дуже гладкий та вигнутий дизайн.

Джерело: building-tech.org

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.