Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 06.09.2023

Концепт Cupra Dark Rebel – коли віртуальний світ трансформується у фізичний

Екстравагантний дизайн був розроблений разом з шанувальниками бренду. Електричний концепт  здається дуже далекий від серійного виробництва. Cupra називає автомобіль шоу-каром – тобто, він був розроблений спеціально для цього автосалону. Дизайн є результатом онлайн-процесу: “Плем’я Cupra” (тобто фанати та посли бренду) спроектувало понад 270 000 автомобілів у “гіперконфігураторі”. Зібрані дані влилися у фінальний дизайн, повідомляє бренд. Результат буде показаний у вигляді фізичної моделі на IAA Mobility.

Це двомісний автомобіль Shooting Brake з електричним приводом. Серед особливостей – логотип з підсвічуванням та ртутний колір екстер’єру. Спереду виділяється трикутний світловий підпис, натхненний формою логотипу бренду. На колесах також розміщено логотип Cupra.

Ззаду – великий дифузор з “мечем” посередині, виготовлений з прозорого матеріалу, схожого на кришталь, що нагадує кіль вітрильника.

Залежно від освітлення, лакофарбове покриття шоу-кара змінюється від фіолетового до сріблястого. Концепт-кар має 4,5 метри в довжину, 2,2 метри в ширину і лише 1,3 метри у висоту. Двері, судячи з усього, відкриваються вгору – але Cupra не показує їхніх зображень (поки що).

Головний дизайнер Cupra Хорхе Дієс (Jorge Diez) каже: “Cupra DarkRebel втілює всю ДНК і цінності бренду. Завдяки ширшій лінії плечей, довгому капоту і заниженому пасажирському салону, він повністю сфокусований на людині, яка сидить за кермом”.

Усередині, судячи з усього, немає центрального сенсорного екрану, лише панель приладів. Асиметрична центральна консоль направлена на водія. Кутасте кермо поєднує дизайн спортивних болідів з інтерактивністю ігрових інструментів.

Все це доповнюється особливо низько встановленими ковшоподібними сидіннями. Підголівники виготовлені з прозорого матеріалу з мідними вставками, але обтягнуті тканиною. Важіль автоматичного перемикача передач на центральній консолі також виготовлений з прозорого матеріалу і підсвічується.

Тепловізійна камера в обшивці стелі спостерігає за салоном, а інтелектуальна система клімат-контролю автоматично регулює температуру і потік повітря. За кольором підсвічування можна дізнатися, нагрівається чи охолоджується салон. Крім того, використовуються матеріали, які на 90 відсотків складаються з бамбука.

З 4 вересня 2023 і протягом усієї виставки IAA Mobility, автомобіль буде виставлений на відкритому майданчику в центрі Мюнхена. Чи стане він серійною моделлю – під великим питанням. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.