Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Концепт Lancia демонструє майбутні елементи Stratos

Зараз Lancia, яка є частиною Stellantis, обмежується однією моделлю, доступною лише в Італії: Ypsilon. Однак незабаром це зміниться, оскільки компанія оголосила, що випустить щонайменше три нові автомобілі до 2028 року. Наступного місяця ми нарешті отримаємо перше конкретне зображення.

Lancia анонсує новий концепт, який так і називається Lancia Concept, напередодні його офіційної презентації 15 квітня цього року. Єдине зображення, доступне на даний момент, показує задню частину моделі, яка виглядає дуже схожою на сучасну інтерпретацію Stratos.

Те, що ви бачите на зображенні, тісно пов’язане з дизайном Pu+Ra Zero, який був представлений в листопаді минулого року. Генеральний директор Lancia Лука Наполітано (Luca Napolitano) говорить про новий концепт наступне:

“Я радий запросити вас на прес-захід Emozione Pu+Ra 15 квітня, щоб відкрити для вас концепцію Lancia, маніфест бренду на наступні 10 років. Відзначте дату і залишайтеся з нами! Попереду ще багато цікавого”.

Це небагато про що говорить, але нам здається, що Lancia презентує свою майбутню мову дизайну, а не конкретну майбутню модель.

Італійська компанія вже офіційно оголосила, що нове покоління Ypsilon буде випущено у 2024 році. Нинішній Ypsilon представлений на ринку з 2011 року, що робить його однією з найдовших моделей в автомобільній індустрії.

Незважаючи на кілька фейсліфтінгів і технічну модернізацію, це все ще традиційний міський автомобіль, що розділяє платформу з Fiat 500 і Panda, які були розроблені ще в 2003 році. За новим Ypsilon послідує новий флагман Lancia у 2026 році та електричний наступник Delta двома роками пізніше.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.