Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.07.2023

Концепт Opel Experimental (2023) показали на декількох тизерних зображеннях

Лише кілька днів тому Opel розкрив ім’я свого наступного концепт-кара – а вже зараз бренд дає спокусливий погляд на Opel Experimental з першими фотографіями. Щоправда, на фотографіях зображені лише досить розпливчасті деталі.

Експериментальний? Поціновувачі бренду знають, що колись щось таке вже було, а саме у 2018 році Experimental X був показаний як прев’ю для Opel Mokka. А на IAA 1965 року Opel GT Experimental викликав справжню сенсацію і згодом перетворився в Opel GT.

З огляду на концепт для IAA Mobility 2023, виробник, природно, залишається досить розпливчастим: “Opel Experimental вже вказує на майбутнє бренду з ще більш технічною і безкомпромісною інтерпретацією його сміливої і чіткої філософії дизайну”.  

“Opel Experimental знаменує собою початок нової глави для нашого бренду. Він має на меті зробити відчутним бачення того, куди рухається Opel як бренд. Незабаром ми оголосимо подальші подробиці – будьте допитливі”, – говорить керівник Opel Флоріан Хюттль (Florian Huettl).

З першого погляду видно подальший розвиток Opel Compass, лейтмотиву філософії дизайну Opel. Нова підсвічена (і перероблена) блискавка стоїть в центрі “Візора”, який також отримав подальший розвиток і формує характерне обличчя бренду і технологічний центр моделей Opel.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.