Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Концепція двигуна внутрішнього згоряння Omega 1 Astron Aerospace з майже нульовим викидом (відео)

Електричні двигуни сьогодні активно замінюють ДВЗ в автомобільній промисловості, реалізуючи головне завдання людства – зменшення шкідливих викидів в атмосферу зниження навантаження на екологію. За багато десятиліть активного використання двигунів внутрішнього згоряння вони практично не змінювали принципової схеми роботи, проте нові умови конкуренції, екологічні вимоги та бажання зберегти природу поставили перед інженерами нове завдання – створення екологічно безпечного ДВЗ.

Фахівці компанії Astron Aerospace презентували у січні принципову схему роботи двигуна Omega 1, для експлуатації якого можуть застосовуватись будь-які види рідкого палива. Нова силова установка невеликого розміру здатна видавати величезну потужність, легка в обслуговуванні (зміна мастила один раз на 100 тисяч км пробігу) і практично не генерує шкідливих викидів. В установці немає звичних колінчастих валів, поршнів для зворотно-поступального руху. Принцип роботи Omega 1 нагадує роторний двигун Венкеля, але має важливу відмінність, пов’язану з усуненням проблеми перекриття клапанів.

Принципова схема роботи двигуна Omega 1 представлена в демонстраційному ролику, який розповсюджується в інтернеті. Фахівці Astron Aerospace заявили про існування прототипу двигуна, маса якого становить лише 16 кг і при цьому генерує потужність до 160 к.с. при крутному моменті 230 Нм. Нині компанія прагне залучити інвестиції у розвиток виробництва ДВЗ з гранично низьким рівнем викидів у повітря. Такі двигуни можна буде запроваджувати у районах, де важко створити інфраструктуру для електромобілів.

Джерело: 24gadget.ru

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.