Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 15.12.2021

Корейська Kia витісняє конкурентів на ринку електромобілів у Європі

Kia обійшла за продажами навіть компанію Ілона Маска.

На трьох найбільших ринках електромобілів домінує продукція місцевих марок, але деякі країни демонструють неабияку лояльність клієнтів до корейських виробників. У Швеції продукція компанії Kia посіла друге місце, а в Нідерландах вийшла на перше серед нових електромобілів вже у липні. Поява на місцевому ринку нових моделей Kia незабаром ще більше зміцнить позиції корейської марки, пише Business Korea з посиланням на європейську статистику.

До жовтня цього року, як пояснює видання, Kia займала у Швеції – одному з лідерів за часткою нових електромобілів ринку Європи, лише третє місце і поступалася Tesla і Volkswagen, але в листопаді вийшла на друге місце, обійшовши американського суперника.

У жовтні компанія встигла продати лише 11 електромобілів Kia EV6, які дебютували на шведському ринку лише цього місяця. У листопаді вже було продано 355 екземплярів Kia EV6.

Лідером за темпами впровадження електромобілів у Європі є Норвегія, яка у перші три квартали поточного року довела їхню частку на первинному ринку до 59,7 %.

На другому місці знаходиться Ісландія з 27,9% електромобілів, а Швеція займає третє з 15,9%. При цьому в останній із країн за період із січня по вересень включно було продано 36 000  електромобілів.

З січня по листопад у Швеції знайшли своїх покупців 6018 електромобілів марки Kia, тоді як Tesla продала лише 5666 екземплярів. Втім, Volkswagen все одно випередив обох конкурентів, реалізувавши у Швеції 9296 електромобілів за цей період.

У Нідерландах за перші три квартали цього року було продано приблизно 30 000  електромобілів, і Kia зараз є лідером місцевого ринку, отримавши цей статус ще в липні.

До листопада частка Kia на ринку Нідерландів зросла до 12,7%, марка Skoda трохи відстала з 10,7% місцевого ринку електромобілів, а третє місце зайняв Volkswagen із 8,5% ринку. Примітно, що Tesla була лише на четвертому місці з 4,8% ринку.

У третьому кварталі наступного року Kia виведе на ринок Європи модель Niro EV і тоді конкуренція зі старожилами сегмента електромобілів додатково посилиться.

Джерело: mind.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.