Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Корейські автовиробники закликають не зациклюватися на акумуляторних електромобілях

Головним лейтмотивом круглого столу, що пройшов в рамках щорічної Генеральної Асамблеї Всесвітньої організації автовиробників, стало досягнення вуглецевої нейтральності у виробництві та експлуатації автомобільного транспорту, повідомляє Укравтопром.

Раніше озвучені урядами багатьох провідних індустріальних країн терміни та методи здобуття результатів у боротьбі з кліматичною кризою стали предметом жвавої дискусії представників

Отже у виступі делегатів з Південної Кореї чітко простежувався меседж про неприпустимість підтримки лише однієї технології екологічно чистих автомобілів.

У боротьбі з кліматичними змінами Південна Корея надає підтримку розвитку всіх технологій, що знижують викиди СО2 в атмосферу.

Як результат, частка екологічно чистих автомобілів на ринку Південної Кореї збільшилася з 11,8% в 2020 р до 18,8% у 2021 році.

До таких автомобілів в Південній Кореї відносять як акумуляторні електромобілі, так і електромобілі на паливних елементах (FCEV), а також гібридні (HEV).

За 9 місяців поточного року майже 250 тис. еко-френдлі автомобілів було реалізовано на південнокорейському ринку, що на 11% більше, ніж за весь минулий рік.

Водночас в асоціації корейських автовиробників впевнені, що стимули для переходу на екологічно чистий транспорт повинні в рівній мірі надаватися як місцевим виробникам, так і імпортерам.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.