Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Кореєць для Європи: SsangYong готується до виходу свого першого електрокросовера Korando

Європейцям електричну новинку із запасом ходу до 340 км запропонують щонайменше за 36 000 євро.

Анонсований компанією SsangYong Korando e-Motion – це електрична версія повнопривідного кросовера Korando, який вийшов на ринок ще 1983 року. Першу порцію інформації про новинку корейці опублікували влітку цього року, а напередодні виходу на європейський ринок озвучили технічні характеристики.

На відміну від базової моделі Korando e-Motion буде передньопривідним. Електромобіль укомплектовано одним електромотором, який видає 190 к.с. і 360 Нм крутного моменту. Ємність акумуляторного блоку – 61,5 кВт•год. Заявлений запас ходу – 340 км. Від швидкісної зарядної станції батарея кросовера поповнюється до 80% ємності за 33 хвилини.

Зовні «батарейний» кросовер відрізняється від паливної версії заглушкою на місці традиційної радіаторної решітки, дизайном бамперів, зарядним лючком на правому крилі та синіми акцентами на кузові.

У салоні нічого міняти не стали: та ж 8,0-дюймова мультимедійна система та цифрова панель приладів, що й у базової моделі. Також електрокросоверу дісталися двозонний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль та набір сучасних систем допомоги водієві.

Джерело: autogeek.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.