Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Краш-тест EuroNCAP: китайці вже на рівних

Дні жахливих результатів краш-тестів для китайських виробників, очевидно, позаду. Дві моделі Great Wall тепер отримали 5 зірок. І два інших електромобіля також були цілком переконливими під час краш-тестів.

Зіркопад для електромобілів: три нові автомобілі з акумуляторним живленням отримали максимальну оцінку в п’ять зірок у краш-тесті EuroNCAP. Крім Tesla Model Y і Genesis GV60, це вдалося і китайському новачку Ora Funky Cat. Його побратим від Great Wall Group — гібридний позашляховик Wey Coffee 01 Plug-In, також отримав максимальну оцінку.

Чотири зірки заробила базова версія міні-кросовера Kia Niro, яка, однак, відповідає критеріям п’ятизіркового рейтингу з опціональним пакетом «Safety Pack». Чотири зірки отримав і маленький автомобіль Hyundai i20.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.