Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.09.2023

Культовий кабріолет Mercedes-Benz 60-х повернули у виробництво

Інженери зробили все можливе, щоб електрокар зберіг дух оригінального Mercedes-Benz SL W113. Початкова вартість спорткара становить 358 280 доларів.

Ательє Everrati представило свій новий проєкт на базі родстера Mercedes-Benz SL W113. Спорткар зберіг оригінальний дизайн, але тепер оснащений електромотором. Про це розповіли на сайті Top Gear.

Mercedes-Benz SL W113 випускали з 1963 до 1971 року. Ця модель поєднувала в собі високий рівень комфорту та спортивність.

Автомобіль вирізняється незвичайною формою даху, завдяки якій його і прозвали “Pagoda”. На вибір запропоновано два варіанти виконання з жорстким або м’яким верхом.

В Everrati зазначили, що всі їхні Mercedes-Benz SL W113 відновлюватимуть вручну зі старих автомобілів. Вони відповідатимуть оригінальному задуму німецьких інженерів.

Інтер’єр родстера залишився майже без змін. Проте деякі прилади замінили, щоб вони відображали інформацію про заряд акумулятора і вихідну потужність.

Спорткар оснащений електромотором потужністю 300 к.с. Розгін від 0 до 100 км/год займає менш ніж сім секунд, а максимальна швидкість становить 200 км/год.

Автомобіль отримав акумуляторну батарею місткістю 68 кВт⋅год. Запас ходу становить до 322 км на одному заряді.

Кожен родстер буде побудований за індивідуальним замовленням. Початкова ціна електромобіля становить 358 280 доларів.

Джерело: focus.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.