Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Куріння в автомобілі в Німеччині може коштувати вам 3000 євро

Куріння, безсумнівно, шкідлива звичка, від якої страждають не лише самі курці, а й люди, що їх оточують. У багатьох європейських країнах це заборонено у приміщенні, але в особистому автомобілі можна робити все, що завгодно. Однак незабаром це зміниться, оскільки влада Німеччини планує ввести заходи щодо захисту пасажирів від небажаних ризиків для здоров’я.

Як повідомляє німецька газета 24auto, Рада землі Північний Рейн-Вестфалія у Бремені та Гамбурзі ініціювала поправку до пунктів 1, 2 та 5 Федерального закону про захист від куріння. Це запобігатиме курінню водіїв у їхніх транспортних засобах у присутності вагітних жінок або неповнолітніх. Заборона не поширюється на людей, які їздять поодинці.

Ідея зміни закону полягає у тому, що пасажири не можуть добровільно уникнути диму. Відкрити вікно чи люк теж недостатньо – єдиний спосіб уникнути штрафу – повністю відкрити автомобіль. Спіймані за порушення сплачуватимуть штрафи у розмірі від 500 до 3000 євро.

Дослідження лікарів показують, що 166 тисяч дітей у всьому світі є жертвами «пасивного куріння». За даними Німецького центру дослідження раку (DKFZ), концентрація диму в автомобілі вп’ятеро вища, ніж у середньому прокуреному барі. Лікарі непохитні в тому, що понад мільйон неповнолітніх у Німеччині нині зазнають впливу тютюнового диму в автомобілях.

Законопроект повинен бути представлений федеральному парламенту Німеччини, який вирішить прийняти цю пропозицію чи ні. Німеччина вже одного разу намагалася заборонити куріння у транспортних засобах у 2019 році, але зазнала невдачі. Якщо цього разу вдасться, Німеччина приєднається до таких країн, як Великобританія, яка заборонила куріння в транспортних засобах за аналогічних обставин у 2015 році.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.