Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.07.2023

Кількість замовлень на Tesla Cybertruck перевищила 1,9 мільйона, час очікування – 5 років

Згідно з даними краудсорсингового трекера, на довгоочікуваний Tesla Cybertruck вже є понад 1,9 мільйона замовлень. Виступаючи на початку цього тижня під час телефонного дзвінка, генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що попит на Cybertruck “настільки зашкалює, що ви навіть не бачите кінця”.

Враховуючи, що Tesla планує виробляти 375 000 Cybertruck на рік на піковій потужності, нові замовлення технічно займуть близько 5 років. Тим не менш, значна кількість власників попередніх замовлень може не здійснити свою покупку – зрештою, депозит, щоб зарезервувати Cybertruck, становить лише 100 доларів. Cybertruck виробляється на заводі Giga в Техасі, хоча існує ймовірність, що він також може бути побудований на заводі Giga в Мексиці, коли той запрацює через кілька років.

Буде цікаво подивитися, чи пропонуватиметься Cybertruck за межами Північної Америки. Наразі покупці Tesla на європейському та азійському ринках можуть зробити попереднє замовлення. Проте, великі розміри і велика вага Cybertruck можуть зробити його продаж за кордоном серйозною проблемою. Наприклад, у деяких європейських країнах його доведеться класифікувати як комерційну вантажівку.

Маск також обговорив інноваційні особливості Cybertruck на Earnings Call, заявивши, що електричний пікап не схожий ні на що інше на дорозі:

“Я хочу підкреслити, що в Cybertruck багато нових технологій, дуже багато. Він не схожий на будь-який інший транспортний засіб, тому що він не є звичайним транспортним засобом”.

Ще в травні 2021 року на Cybertruck було оформлено 1 мільйон попередніх замовлень, тобто за останні 2 роки кількість замовлень зросла майже вдвічі. Електрична модель нібито дебютує з 350-мильним запасом ходу. Ще під час презентації в листопаді 2019 року було обіцяно топовий чотиримоторний Cybertruck із запасом ходу 620 миль. Однак, за різними даними, ця версія навряд чи дійде до виробництва.

 

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.