Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Кінець звичним акумуляторам: у Tesla описали тип батареї з терміном служби 100 років

Інженери розповіли про батарею на основі нікелю, яка обіцяє перевершити літій-залізо-фосфатні конструкції за всіма параметрами

Інженери з Tesla у співпраці з Університетом Далхаузі опублікувала статтю, присвячену акумуляторам нового типу. Вони описали тип батареї терміном служби 100 років.

Деталі

Інженери розповіли про батарею на основі нікелю, яка обіцяє перевершити літій-залізо-фосфатні конструкції за всіма параметрами. Зокрема, акумулятори виділяються швидкістю зарядки, щільністю енергії та терміном служби.

Tesla запустила підрозділ Advanced Battery Research у рамках партнерства з лабораторією Джеффа Дана. Перед групою інженерів на чолі з ученим було поставлено завдання створити найкращі батареї для електромобілів. Вони спроєктували кілька конструкцій та зареєстрували ряд патентів Tesla, а тепер почали ділитися подробицями про свої проєкти.

Акумулятор нового типу

У новій статті інженери та вчені описали хімічний склад батареї NMC532 на основі нікелю, що конкурує з LFP-акумуляторами. Розробники впевнені, що нова батарея перевершить літій-іонні елементи живлення та запропонує більшу щільність енергії, ніж літій-залізо-фосфатна комбінація.

Інженери сказали:

“Осередки NMC532, виготовлені з графіту, достатнього для зарядки до 3,80 В, мають щільність енергії, що перевищує щільність енергії LFP-осередків, та термін служби, що значно перевищує термін служби осередків LFP при температурах 40, 55 та 70 градусів”.

Однією з головних новацій цієї батареї є електроліт на базі LiFSI. Цей елемент підвищує ефективність та стійкість нового акумулятора до рекордних показників.

Батарея, описана у статті, може прослужити близько 100 років, якщо температура довкілля буде близько 25°C. Більш конкретні специфікації поки що не розкриваються.

Джерело: meta.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.