Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Лука де Мео, генеральний директор Групи Renault, обійматиме посаду президента ACEA в наступному році

Рада директорів Європейської асоціації автовиробників (ACEA) обрала Луку де Мео, генерального директора Групи Renault, своїм президентом на 2023 рік. З 1 січня пан де Мео змінить на цій посаді генерального директора BMW Олівера Зіпса, який обіймав цю посаду протягом останніх двох років.

Президент ACEA, який залишає свій пост, пан Зіпсе:Останні роки були відзначені пандемією COVID, перебоями в ланцюгах постачання, війною в Україні та енергетичною кризою – все це мало глибокий вплив на наш сектор“.

Тим не менш, європейська автомобільна промисловість була надійною промисловою основою ЄС у ці нестабільні часи. У той же час, ми застерігаємо від надмірного регулювання і закликаємо до технологічного нейтралітету, який є основою конкурентоспроможності ЄС“.

Новий Президент АСЕА, пан де Мео: Забігаючи наперед, нам потрібно, щоб Європа терміново впроваджувала політику, яка повністю підтримує нашу мету декарбонізації та дозволяє нам протистояти зростаючій глобальній конкуренції“.

Ми підтримуємо роботу над Європейським Актом про сировину, який повинен підтримати економічну стійкість континенту та перехід до нульових викидів. Наша галузь готова інвестувати значні кошти в електронну мобільність, а також забезпечувати створення доданої вартості та робочих місць в Європі“.

Пропозиція Євро-7 в її нинішньому вигляді, проте, забиратиме величезні людські та фінансові ресурси від електрифікації, у той же час, коли інші світові регіони створюють привабливе інвестиційне середовище для мобільності з нульовим рівнем викидів“.

ACEA буде продовжувати виступати за баланс між тим, що добре для навколишнього середовища, що добре для економіки Європи і що добре для суспільства“.

Президент ACEA обирається строком на один рік з правом переобрання з числа керівників компаній-членів – найбільших європейських виробників легкових автомобілів, фургонів, вантажівок та автобусів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.