Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Люксовий бренд Aehra: перші тизери електропозашляховика перед стартом

Aehra хоче увірватися на ринок розкішних електромобілів. Наразі італійці зробили перше невелике превью своєї дебютної моделі.

Новачок у сегменті розкішних автомобілів Aehra хоче дебютувати з позашляховика на електричній тязі. Купеподібний кросовер вперше покажуть у жовтні, тоді ж італійська компанія хоче оголосити назву. Демонстрація ще однієї моделі у форматі седана запланована на лютий 2023 року, поставки обох моделей почнуться в 2025 році.

Автомобілі базуються на полегшеному карбоновому монококовому шасі. Модель позашляховика розроблена таким чином, щоб забезпечити достатньо місця для п’яти дорослих пасажирів плюс багаж, а заявлений запас ходу становить 800 кілометрів. Крім того, моделі Aehra повинні мати низку систем допомоги, серед яких в майбутньому будуть також функції повністю автономного водіння.

Aehra не хоче створювати власні виробництва. Як і багато інших молодих брендів електромобілів, італійці покладаються на партнерів-виробників. Автомобілі будуть продаватися по всьому світу, ціни перевищуватимуть 100 000 євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.