Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Лінощі можуть привести до успіху

Нехай лінь стане вашим фільтром. Тоді ви візьметеся тільки за ті ідеї, які вам дуже цікаві.

Ми витрачаємо даремно роки, намагаючись заощадити час. Чи не дозволяємо собі розслабитися і полінуватися. Однак лінь цілком може бути секретом успіху, кажуть психологи.

1. Ви не втрачаєте нові можливості

Коли ви востаннє відчували себе комфортно, нічого не роблячи? Не годину чи день, а взагалі не маючи ніяких планів на найближчий час? Занадто часто нам здається, що потрібно завжди бути зайнятим і старанним. І ми панікуємо, якщо нас запитують, над чим ми зараз працюємо, коли ми не працюємо ні над чим.

Бралися ви за якийсь проект, тільки щоб не сидіти без діла? А скільки хороших можливостей ви змарнували, бо цей проект забирав увесь ваш час?

Якщо ви дозволите собі нічого не робити або робити менше, значить, ви зможете взятися за щось дійсно гідне вашої уваги, коли з’явиться така можливість.

До того ж тільки так у вас знайдеться час на пошуки цих можливостей. А якщо ви завжди будете зайняті, то просто пропустите свій шанс.

2. Ви не витрачаєте час даремно, намагаючись не витратити час даремно

Ми дорожимо кожною хвилиною свого часу і намагаємося за день встигнути якомога більше. Але часто через це не помічаємо справді вартісних можливостей.Згадайте, чи були у вашому житті якісь пропозиції, від яких ви відмовилися просто тому, що у вас не було зайвого часу?

Не бійтеся витратити години і дні на якусь ідею, якщо вона здалася вам важливою і гідною. Коли наступного разу щось викличе ваш інтерес, знайдіть час, щоб поставити проект на ноги або на практиці переконатися, що з цієї ідеї нічого не вийде.

3. Ви займаєтеся тільки тим, що дійсно важливо

Нехай лінь стане вашим фільтром. Тоді ви візьметеся тільки за ті ідеї, які вам дуже цікаві. Коли ви останній раз питали себе, чи не сумно вам буде, якщо якийсь проект не втілиться в життя? Роздумуючи над таким реченням, поставте собі це питання, перш ніж сказати “так”.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.