Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Майбутнє за проводами: керування автомобілем позбавляється механічного звʼязку

Електричний кабель замість рульової колонки: у майбутньому все більше автомобілів не матимуть механічного зв’язку між передньою віссю та кермом і замість цього використовуватимуть так звану технологію «керування по проводам».

Компанія ZF представила відповідну систему для легкових автомобілів. Стверджується, що вона пропонує переваги з точки зору вартості та використання простору, а також повиннна принести абсолютно нові можливості з точки зору дизайну інтер’єру та досвіду водіння.

Нова технологія рульового керування повністю передає команди водіння за допомогою електричних сигналів до системи рульового керування та замінює механічне з’єднання між кермом і передньою віссю. ZF вважає, що в майбутньому технологія бездротового зв’язку відіграватиме все більш важливу роль у всіх аспектах керування рухом транспортного засобу, не в останню чергу в автономному водінні, де в деяких випадках немає потреби в кермі, а отже, в рульовій колонці на борту. Це економить простір, спрощує збірку та забезпечує переваги щодо поведінки в разі аварій.

Система рульового керування по проводам також може запропонувати переваги, коли справа доходить до вражень від водіння. Адже кут повороту керма можна адаптувати до поточних умов або налаштувати відчуття керма відповідно до побажань водія. У режимі автономного водіння кермо не повертається автоматично на поворотах.

Передбачене і резервне керування для забезпечення надійності. ZF, наприклад, покладається на другий контур, який підтримує керованість транспортного засобу, якщо перший виходить з ладу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.