Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Майбутнє Renault Alpine: електричний привод чи двигун внутрішнього згоряння?

Бренд спортивних автомобілів Renault Alpine стає електричним. Однак у сегменті високого класу французи хочуть зупинитися на двигуні внутрішнього згоряння. Пальне має бути кліматично нейтральним.

На Паризькому автосалоні 2022 спортивне відгалуження Renault Alpine представило два концепт-кара з альтернативними приводами — електричний A110 і водневий гоночний Le Mans Alpenglow. Обидва автомобілі дають погляд на майбутнє бренду. Однак, як пояснив керівник Alpine Лоран Россі під час розмови з журналістами, не стільки їхній дизайн спрямований у майбутнє, скільки їхні концепції приводу.

Бренд Alpine, який взяв на себе лідерство в розробці високопродуктивних автомобілів у межах Renault Group, спочатку планує три нові електромобілі в найближчому майбутньому. У 2024 році початок покладе спортивна компактна модель, заснована на новому R5 від Renault. У 2025 році з’явиться електричний кросовер компактного класу. Він буде створений на базі майбутнього Renault R4, прем’єра якого відбудеться в Парижі в якості концепту 4Ever Trophy.

За словами Россі, поточний A110 буде випускатися в нинішньому вигляді з бензиновим двигуном до 2026 року, потім зʼявиться наступник з електричним приводом, розроблений спільно з Lotus.

З A110 E-ternité Alpine представляє в Парижі електричний варіант поточного A110, який, маючи вагу 1,4 тонни та потужність 178 кВт / 242 к.с., має на меті показати, що наступник з електричним приводом є цілком можливим варіантом.

«Так як в компанії є  багатий досвід по створенню шасі та надійні технології електричного приводу, ми віримо, що зможемо будувати хороші спортивні автомобілі з електричним приводом», — каже Россі.

Тому, за словами француза, Alpine побудує наступника A110 як електрокар. Електричний привод також є гарною основою для гарячого хетчбека на базі нового R5 та позашляховика C-сегменту.

Однак, коли йдеться про вищий рівень потужності, Россі обіцяє інші рішення. У середньостроковій перспективі Alpine хоче конкурувати в сегменті супервисокого класу з неелектричними або частково електричними приводами. Також мова піде про дозволені для доріг загального користування транспортні засоби з водневими двигунами внутрішнього згоряння, такі як Alpenglow. Прототипи вже на підході. За словами Россі, також ведуться роботи над двигунами внутрішнього згоряння на синтетичному паливі.

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.