Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Максимум можливостей діагностики для майстерень: власна дистанційна діагностика

До цього часу компанія Mahle не мала рішення для дистанційної діагностики. Однак у лютому компанія хоче вийти на ринок з власним продуктом. На відміну від більшості своїх конкурентів, Mahle не впроваджує послугу з голландським провайдером Jifeline, а покладається на власну розробку з власним автомобільним адаптером.

У лютому 2023 року Mahle Aftermarket запускає RemotePRO, додаткову діагностичну систему для сервісного обслуговування автомобілів. Вона охоплює більше виробників, ніж конкуренти. Незалежні майстерні можуть використовувати її для проведення складної діагностики та сервісного обслуговування так само, як і авторизовані майстерні. Фахівців можна викликати через чат або гарячу лінію, щоб вони компетентно провели діагностику. RemotePRO є гарним доповненням до універсальних діагностичних приладів TechPRO від Mahle та Connex від Brain Bee.

За допомогою цієї послуги Mahle хоче заробити бали за рахунок особливо високого покриття моделей. Як і у конкурентів, послуга оплачується відповідно до використання на основі фіксованого прейскуранта. У майбутньому доступ до захищеного інтерфейсу OBD також стане простішим: доступ буде здійснюватися через єдину платформу з одноразовою реєстрацією майстерні. З Mahle Cyper Security Pass компанія Mahle орієнтується на найвищі стандарти безпеки. Завдяки цьому клієнту потрібно лише один раз зареєструватися в Mahle, після чого він отримує доступ до всіх захищених діагностичних можливостей – наразі для Mercedes, Renault, всіх марок FCA Group, а незабаром і для моделей VW.

Той самий набір функцій, що й у фірмових майстерень

Там, де універсальні діагностичні прилади вичерпують свої можливості, іноді може допомогти лише діагностичний прилад від виробника. Дистанційні діагностичні прилади об’єднують велику кількість подібних діагностичних приладів виробників практично на одному сервері. Це дозволяє незалежним майстерням використовувати той самий набір функцій, що й у фірмових майстернях, навіть на складних для діагностики або дуже рідкісних автомобілях.

Це включає зчитування і видалення пам’яті несправностей, калібрування, програмування і обслуговування різних систем автомобіля, а також навчання ключів від автомобіля або діагностику нетипових і “екзотичних” несправностей.

Послуги виробників оплачуються за принципом “pay per use” (= плати за використання). Це означає, що незалежні майстерні можуть перекладати ці витрати безпосередньо і прозоро на своїх клієнтів. Натомість вони отримують вигоду від досвіду та технічних можливостей, які в результаті має їхня незалежна майстерня.

 

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.