Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Мастильні фільтри Bosch для комерційного транспорту: якість окупається

Мастильні фільтри Bosch завдяки багатошаровому фільтрувальному елементу та спеціальному просоченню забезпечують тривалий термін служби як фільтра, так і моторного мастила.

  • Якісні мастильні фільтри – гарантія найвищої надійності;
  • Чим небезпечні фільтри низької якості.

Для комерційного транспорту якість і надійність запасних частин особливо важлива. Оскільки деталі сумнівної якості не лише мають гірші технічні характеристики, але й більшу ймовірність зношування та пошкоджень. У результаті це може призвести до незапланованих простоїв, фінансових втрат і додаткового навантаження на операторів комерційних транспортних засобів.

Якісні мастильні фільтри – гарантія безпеки

Тільки якісні фільтри здатні забезпечити захист двигуна та його компонентів. Наприклад, мастильні фільтри Bosch завдяки багатошаровому фільтрувальному елементу та спеціальному просоченню забезпечують тривалий термін служби як фільтра, так і моторного мастила. Всі компоненти фільтра ідеально підігнані один до одного – це забезпечує дуже високий рівень сепарації частинок. Фільтри Bosch успішно запобігають витіканню мастила, оскільки корпус фільтра виготовлений зі стійкого до корозії матеріалу та додатково оснащений спеціальними гумовими ущільненнями.

Чим небезпечні фільтри низької якості?

Пошкодження двигуна, підвищена витрата пального та забруднення навколишнього середовища через витік мастила – можливі наслідки використання низькоякісних фільтрів. Низькоякісні мастильні фільтри з невеликою кількістю складок не забезпечують того високого ступеня сепарації частинок, яку дають фільтри відомих брендів, наприклад, фільтри Bosch, оснащені наповнювачами з великою кількістю складок. Наслідками цього можуть бути недостатня фільтрація, підвищене зношування, пошкодження двигуна та скорочення терміну служби. Навіть нестабільна геометрія складок наповнювача фільтра або недостатнє використання клею можуть стати причиною підвищеного зношування двигуна та витрати пального.

Якщо повстяне кільце не прилягає належним чином, може порушитись цілісність фільтра, що призведе до недостатньої фільтрації. Корозія корпусу фільтра, що викликається бризками води, пошкоджені або пористі ущільнення можуть призводити до підвищеного зношування або навіть до пошкодження двигуна. В результаті – створювати загрозу навколишньому середовищу через можливе витікання мастила.

Професіонали покладаються на якість Bosch і це себе окупає.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.