Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

МВС роз’яснило як відновити документи автомобілісту на деокупованих територіях

Багато українців під час тимчасової окупації втратили посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію ТЗ. Попри те, що документів може не бути у застосунку «Дія», оскільки були оформлені до запуску електронної сервісної послуги, їх можливо поновити.

Під час брифінгу в Military Media Center речниця МВС України Альона Матвєєва відповіла на запитання щодо відновлення документів автомобілістів на деокупованих територіях.

«Насправді документи є в реєстрі з 2013 року, а в сервісних центрах є документи з 2008 року, тому відновити їх не проблема, – зазначила речниця. – Щодо відновлення посвідчення водія, слід звернутися до найближчого сервісного центру, надавши паспорт та ідентифікаційний код. Щодо поновлення технічного паспорта на автомобіль необхідно надати паспорт, ідентифікаційний код та документ на автомобіль. В цей же день ви зможете отримати дублікат технічного паспорта. Навіть не треба довго чекати, адже ваш автомобіль є в базі й вам виготовлять дублікат технічного паспорта».

Часто через воєнні дії втрачено не лише документи, а й сам транспортний засіб, чимало машин просто знищено або викрадено росіянами.

Як зазначила речниця МВС, у разі викрадення автівки або її втрати передбачена так звана процедура вибракування. Власник, який хотів би зняти автомобіль з реєстрації у зв’язку з втратою або викраденням, повинен звернутися до сервісного центру з паспортом, ідентифікаційним кодом та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу – тоді його автомобіль знімають з обліку. Крім того, слід написати заяву в поліцію про викрадення автомобіля.

Якщо автівку вдається знайти і власник хоче відновити своє право на транспортний засіб, слід знову написати заяву до сервісного центру МВС і дочекатись рішення суду.

Джерело: autoua.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.