Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Медіасистема Mercedes-Benz несподівано відповіла на питання про Tesla

Водій «Мерседеса» отримав елегантну відповідь на провокаційне запитання

Медіасистема Mercedes-Benz MBUX несподівано зреагувала на питання про Tesla. Один з користувачів TikTok запитав у голосового помічника Linguatronic думку про Tesla. Ввести в оману електроніку не вдалося – комплекс MBUX дав дотепну відповідь.

На питання «What do you think of Tesla» голосовий асистент Linguatronic відповідає нетривіально. Помічник каже, що думає про Tesla те ж саме, що і потенційний власник Mercedes-Benz. «В іншому випадку ви б тут не сиділи», – додає MBUX.

Навряд впевнену і нешаблонну відповідь міг дати штучний інтелект системи MBUX – швидше користувач TikTok виявив свого роду «пасхалку» від програмістів Mercedes-Benz. Ймовірно, розробники тестували голосовий помічник в тому числі провокаційними питаннями і навчили електроніку з гідністю відповідати на деякі з них.

Цікаво, що ролик був записаний в «Мерседесі» з системою MBUX першого покоління, хоча флагманські моделі – S-Class і EQS – оснащуються більш просунутими і потужними інформаційно-розважальними комплексами.

Наприклад, MBUX Hyperscreen в електрокарі не тільки вражає уяву розмірами екрану: електронна система може самонавчатися, розпізнавати жести і навіть передбачати бажання людини.

Джерело: motor.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.