Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Медіасистема Mercedes-Benz несподівано відповіла на питання про Tesla

Водій «Мерседеса» отримав елегантну відповідь на провокаційне запитання

Медіасистема Mercedes-Benz MBUX несподівано зреагувала на питання про Tesla. Один з користувачів TikTok запитав у голосового помічника Linguatronic думку про Tesla. Ввести в оману електроніку не вдалося – комплекс MBUX дав дотепну відповідь.

На питання «What do you think of Tesla» голосовий асистент Linguatronic відповідає нетривіально. Помічник каже, що думає про Tesla те ж саме, що і потенційний власник Mercedes-Benz. «В іншому випадку ви б тут не сиділи», – додає MBUX.

Навряд впевнену і нешаблонну відповідь міг дати штучний інтелект системи MBUX – швидше користувач TikTok виявив свого роду «пасхалку» від програмістів Mercedes-Benz. Ймовірно, розробники тестували голосовий помічник в тому числі провокаційними питаннями і навчили електроніку з гідністю відповідати на деякі з них.

Цікаво, що ролик був записаний в «Мерседесі» з системою MBUX першого покоління, хоча флагманські моделі – S-Class і EQS – оснащуються більш просунутими і потужними інформаційно-розважальними комплексами.

Наприклад, MBUX Hyperscreen в електрокарі не тільки вражає уяву розмірами екрану: електронна система може самонавчатися, розпізнавати жести і навіть передбачати бажання людини.

Джерело: motor.ru

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.