Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Менше проблем із ланцюгом поставок: GM збільшує прибутки

Автомобільна компанія змогла збільшити прибуток на 37 відсотків у третьому кварталі порівняно з тим же періодом минулого року. Незважаючи на загрозу інфляції та рецесії, General Motors дотримується цільового прибутку за весь рік.

Протягом літа компанія General Motors (GM) досягла успіхів у вирішенні проблем із ланцюгом поставок, значно підвищивши прибуток. У третьому кварталі найбільший автовиробник США різко збільшив виробництво та заробив 3,31 мільярда доларів (3,36 мільярда євро) – приблизно на 37 відсотків більше, ніж рік тому. Завдяки процвітаючим продажам пікапів і позашляховиків доходи зросли на 56 відсотків до 41,89 мільярда доларів, як оголосила GM у вівторок.

Це було добре сприйнято інвесторами, вартість акцій зросла на п’ять відсотків.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.