Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.04.2023

Мобільна електрозаправка: VW хоче заправлятися за допомогою вітру

Електричні зарядні станції зазвичай вимагають потужного підключення до електромережі. Мобільні зарядні станції VW можуть працювати без нього.

У майбутньому мобільні зарядні станції для електромобілів можуть закрити короткострокові прогалини в зарядній інфраструктурі. Дочірня компанія VW, що займається рішеннями для зарядки, Volkswagen Charging, планує розробити спільно з компанією Enerkite, виробником вітрових турбін, такі зарядні станції, які будуть гнучкими в плані розташування і можуть бути встановлені незалежно від існуючої інфраструктури. Ці турбіни збиратимуть енергію вітру на великій висоті та забезпечуватимуть електропостачання зарядних станцій. Наразі розробка ведеться в рамках дослідницького проекту, який триватиме до кінця 2024 року. Коли технологія буде готова до використання, невідомо.

Volkswagen вже деякий час працює над інфраструктурою гнучких у розташуванні зарядних станцій. Ще у 2018 році автовиробник представив мобільну станцію швидкої зарядки, яка отримує електроенергію від акумулятора, що також є мобільним. Такі системи мають сенс, наприклад, на великих заходах або для рятувальних операцій за межами міст.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.