Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Модулі Bilstein для виведення з експлуатації електронної підвіски запобігають появі повідомлень про помилки

До цього часу, якщо електронну підвіску переобладнували на звичайну, це призводило до повідомлень про помилки бортової електроніки. Модулі виведення з експлуатації компанії Bilstein призначені для запобігання цьому.

Якісні спортивні або пружинні підвіски не тільки змінюють зовнішній вигляд автомобіля, але й покращують керованість. До цього часу, якщо продукт без електронної системи клапанів встановлювався на автомобілі зі стандартною електронною підвіскою, слід було очікувати постійного повідомлення про помилку від бортової електроніки.

За певних обставин це може призвести до того, що інші компоненти також перейдуть у режим несправності і, можливо, не працюватимуть належним чином, пояснює Bilstein.

Модулі виведення з експлуатації електронної підвіски розроблені таким чином, щоб уникнути повідомлень про помилки. За словами Bilstein, комплекти для виведення з експлуатації розроблені таким чином, що навіть сильна спека та холод, велика кількість бризок води або агресивна сіль не можуть їм зашкодити. Крім того, вони забезпечують простий і швидкий монтаж: для цього спочатку потрібно закріпити кронштейни комплектів, а потім вставити штепсельні вилки в оригінальні розʼєми.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.