Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

МІЙ ЧЕК-ЛИСТ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

Наразі час відпусток, і в цьому році багато людей сідають за кермо, аби дістатися до місця відпочинку. Сім’ї готуються вирушити в дорогу. З величезним бажанням подорожувати із спокійним серцем, Роксан, відома в YouTube своїм каналом BabyChouFamily, сіла за кермо абсолютно нового Renault ARKANA E-TECH Hybrid і поділилася кількома секретами успішної подорожі!

Документи на автомобіль, аптечка, аварійний комплект, тиск в шинах, фари, дорожній просвіт –  нічого не можна залишити без уваги перш, ніж відправитися у відпустку. Все необхідне для того, щоб подорож була такою ж веселою і приємною, як і місце призначення.

Отже, що вам потрібно:

#1. Документи, будь ласка!

Зрозуміло, що перш, ніж вирушити в дорогу – треба перевірити документи на автомобіль: страховка, реєстраційна картка, діючий техогляд … не кажучи вже, звичайно, про водійське посвідчення. Так багато папірців, без яких можна отримати величезний штраф.

# 2. Аптечка для пасажирів … і не тільки!

Бинти, ліки, дезинфікуючі засоби – ми перевіряємо все, що може знадобитися пасажирам.

Але як бути з автомобілем?! Отже, трикутник попередження, жилет підвищеної видимості, який знадобиться вам у разі аварії, не треба забувати також і про автомобільний домкрат і запасне колесо для найсміливіших учасників дорожнього руху, або, навіть, про засіб проти пробоїн шин для тих, хто не дуже любить майструвати…все це допоможе вам зберегти ваш автомобіль в ідеальному стані під час відпустки.

# 3. Підібрати правильне взуття

Сандалі і босоніжки для дітей вже спаковані, але не забудьте про взуття вашого автомобіля – шини!

Не забувайте перевіряти шини в холодну пору року і, особливо, коли багажник повністю завантажений, і ви готові вирушити в дорогу. У ваших шинах вірний тиск? На водійських дверях є шпаргалка. Невелика підказка: тиск у шинах може бути від 0,2 до 0,3 бар вище рекомендованого, якщо ви хочете отримати задоволення від водіння повністю завантаженого автомобіля. Незважаючи на всі ваші запобіжні заходи, прикрі випадки трапляються: комплект для спущених шин і запасне колесо – необхідні речі у відпустці!

# 4. Які у вас прекрасні очі!

Перед поїздкою ніколи не буде зайвим перевірити фари. Маленька порада: коли багажник повністю упакований, фари зазвичай спрямовані вгору, адже задня частина опускається. Швидко перевірити ще раз, коли машина заповнена, не буде зайвим!

# 5. Не забувайте пити багато води

Хто відправляється в дорогу без води? Це стосується і вашого автомобіля: варто перевірити кожен бак і резервуар перед відправленням у далеку подорож. Основне, що необхідно перевірити: масло (ні, не масло для засмаги), охолоджуючу рідину, гальмівну рідину, рідину для лобового скла і, нарешті, паливо! Завдяки гібридній технології E-TECH поїздки на заправку стають все рідшими. Завдяки тому, що двигун EV допомагає двигуну ICE, ви витрачаєте менше палива. Як це прекрасно!

На старт! Приготуватися! Рушаймо!

Ваш чек-лист складено, тепер ви готові вирушити в дорогу! Одягніть сонцезахисні окуляри, увімкніть свою улюблену музику для подорожі, потурбуйтеся про пікнік для гурманів у вашій сім’ї і вирушайте!

Зупиняйтеся кожні дві години, щоб розім’яти ноги і не дати водієві втомитися!

Тепер рушаймо в подорож на Renault ARKANA E-TECH Hybrid!

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.