Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Міністерство Юстиції України обирає CITROЁN: високі вимоги, прозорий вибір – і правильний результат

  • Міністерство Юстиції України обирає автомобілі CITROЁN C-Elysée у ролі службового транспорту для своїх співробітників.
  • Цей вибір максимально виправданий: надійний, витривалий, економічний, безпечний європейський автомобіль – за справедливою ціною.
  • Вибирайте і ви автомобіль своєї мрії – у фірмовому онлайн-магазині CITROЁN: різні моделі та версії, автомобілі вже в Україні.

Новий успіх для Бренду CITROЁN – Міністерство Юстиції України обирає седани CITROЁN C-Elysée для оновлення автопарку службового транспорту для своїх співробітників. Загальне замовлення включає 50 автомобілів CITROЁN C-Elysée, автомобілі уже передані представникам Міністерства. Замовник зупинив свій вибір на версії з бензиновим мотором 1.2 PureTech 82 у комбінації з традиційною МКПП – ця зв’язка двигуна та трансмісії гарантують невисоку витрату палива та відмінну надійність через простоту конструкції. Тендер на закупівлю автомобілів проводився через систему ProZorro, а виконанням цього замовлення займається офіційний дилер CITROЁN – компанія Ілта.

Як і проведення тендеру, вибір автомобіля CITROЁN C-Elysée максимально прозорий та виправданий. Адже седан CITROЁN C-Elysée має відмінну репутацію безвідмовної служби в українських реаліях: це витривалий автомобіль, який не боїться поганих доріг та відрізняється простим технічним обслуговуванням. Ще в момент своєї розробки, седан CITROЁN C-Elysée проектувався з урахуванням можливості довготривалої служби за складних експлуатаційних умов: наприклад, всі автомобілі спочатку оснащені заводським захистом двигуна, використані багатошарові ущільнювачі в дверних отворах, а моторна гама включає в себе традиційні атмосферні бензинові двигуни та перевірений часом турбодизель.

Велика довжина кузова (4,4 метра) та колісна база (2,65 метра) гарантують гарний простір для водія та пасажирів, ретельне налаштування підвіски забезпечує гарний комфорт під час руху. Також комфорту та безпеці сприяє оснащення автомобіля: кондиціонер, підсилювач керма, електричні склопідйомники, подушки безпеки, система ESP, центральний замок – все це вже включено у стандартне оснащення навіть стартової версії CITROЁN C-Elysée. Таким чином, седан CITROЁN C-Elysée доводить, що простий та надійний автомобіль одночасно може бути комфортним та зручним – у результаті пропонуючи вигідне співвідношення високої якості та привабливої ​​ціни, відмінної надійності та вигоди в експлуатації!

Виконанням цього замовлення займався офіційний дилер CITROЁN – компанія Ілта. Компанія спеціалізується на французьких автомобілях, саме тому може підібрати авто враховуючи всі побажання клієнта. У салоні ви зможете ознайомитись з модельним рядом Бренду CITROЁN, отримати кваліфіковану консультацію та здійснити тест-драйв бажаної машини. А завдяки сучасному обладнанню та потужностям станції технічного обслуговування офіційний дилер CITROЁN Ілта готові обслуговувати ваші автомобілі щодня, виконуючи повний спектр післяпродажного обслуговування автомобілів. CITROЁN!

Бажаєте придбати витривалий, комфортний, доступний седан CITROЁN C-Elysée? Тоді заходьте у фірмовий онлайн-магазин Бренду CITROЁN та вибирайте автомобіль собі за смаком: різні мотори, комплектації, колір кузова. Не потрібно екстрено шукати автомобіль, обдзвонюючи різних дилерів по всій Україні – тепер вся інформація знаходиться на відстані одного кліка комп’ютерної мишки. Крім того, в онлайн-магазині CITROЁN також передбачена можливість розрахунку кредиту: можна розглянути пропозиції від різних банків, побачити необхідну початкову суму (вже з урахуванням реєстрації та страховки), проаналізувати детальний графік платежів за кредитом.

Вся інформація про ваш новий автомобіль CITROЁN і навіть інформація про фінансування покупки – в одному місці: це швидко, зручно, комфортно!

Детальная информация о CITROЁN – на сайте www.citroen.ua.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.