Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Місяці без підзарядки: Lightyear готує доступний електромобіль з унікальними технологіями

Lightyear вже відомий першою своєю моделлю з сонячними панелями — One Pioneer Edition. Її відправлять у виробництво в 2022 році. Вартість електромобіля для когось здасться занадто високою — 169 980 доларів.

Зараз же марка озвучила плани з випуску другої, більш доступної моделі, яка з’явиться в 2024 або 2025 році. Цінник другого сонячного електромобіля становитиме 33 780 доларів. У компанії вважають, що поява Lightyear Two дасть змогу зробити автомобілі, орієнтовані на сонячну енергію, доступними для більшості покупців.

У Lightyear інформацію про новинку тримають у таємниці. Єдине, що прокоментували — доступність на світових ринках. Бюджетний автомобіль із сонячними панелями пропонуватимуть у Європі та США.

Основою для Lightyear Two стануть ті самі технології, що раніше використовувалися у One. Нагадаємо, що його кузов буквально усіяний сонячними панелями, а їхня сумарна площа становить 5 квадратних метрів. Вони дадуть змогу власникам “місяцями їздити без підзарядки”.

За задумом, щогодини стоянки під сонцем, дасть можливість власнику долати 12 км шляху. Ну а повністю заряджена батарея зможе забезпечити пробіг в 725 км у вимірювальному циклі WLTP.

Джерело: www.autocentre.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.