Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Навіщо та як досвідчені водії прогрівають амортизатори у морози

Багато водіїв спеціально прогрівають двигун та коробку передач перед поїздкою взимку. Але мало хто знає, що елементи підвіски сучасного автомобіля теж потребують підігріву, особливо коли на вулиці дуже холодно. Зараз ми розповімо, як їх правильно «утеплити», щоби потім не віддавати гроші на ремонт.

Ходова частина автомобіля також потребує підігріву, особливо амортизаторів. Але, на відміну від блоку живлення, вони нагріваються з невеликою швидкістю. При цьому дуже бажано, щоб дорога була рівною і без вибоїн. Інакше виникне ситуація, коли через виходу з ладу коліс на ямах густе масло амортизатора не зможе пройти каналами, що призведе до проблем у його циркуляції.

А при ударному навантаженні зростає ризик пошкодження ущільнень валу або втрати герметичності в ущільненнях, що призводить до витоку масла. З появою течі олії амортизатор підлягає заміні, оскільки він вже «помер».

Зараз ми розповімо вам скільки часу потрібно, щоб прогріти амортизатори. У нашому випадку важливий не час, а відстань. Якщо на вулиці температура близько мінус 10 градусів, то масло нагрівається і досягає стандартної робочої температури приблизно через 600 метрів. Нагадуємо, зі спокійним рухом і без штурму ям та вибоїн.

Також зазначимо, що прогрівання амортизаторів перед поїздкою недостатньо для їхнього «здоров’я». Справа в тому, що зі збільшенням швидкості амортизатори починають остигати від крижаного повітря, а якщо дуже холодно, то робоча температура мастила може впасти.

Це також знижує термін служби деталей. І ще виробники свідомо скорочують термін служби сучасних амортизаторів. Вони живуть близько 60 000 км, а важка експлуатація ще більше скорочує їхній життєвий цикл.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.