Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Надширокий вигнутий дисплей Continental

Дисплеї в автомобілях стають дедалі більшими. Continental хоче подолати метровий рубіж.

На виставці CES 2023 у Лас-Вегасі (5-8 січня 2023 року) постачальник Continental презентує суцільний дисплей для легкових автомобілів, який займає всю ширину приладової панелі. “Вигнутий надширокий дисплей” має ширину понад 1,2 метри і обіцяє новий тип користувацького досвіду. Замість того, щоб бути фізично розділеними на різні сегменти, як у випадку з великими дисплеями, різні області контенту плавно зливаються одна з одною. Ліва зона містить переважно інформацію, пов’язану з керуванням автомобілем, центр зарезервований для засобів зв’язку, а на пасажирській стороні розміщені розважальні засоби. Гігантський дисплей, якого поки немає в серійних автомобілях, Continental поєднує з невидимою панеллю управління під екраном, кнопки якої при необхідності просвічують крізь поверхню приладової панелі.  

Крім того, Continental представить на CES проекційний дисплей XXL, який також поширюється на всю ширину приладової панелі в нижній частині лобового скла. На серійних автомобілях це рішення планується застосувати у 2026 році.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.