Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Надійна та економічна: автомийка не потребує космічних технологій

Мийка транспортних засобів є важливою додатковою послугою для автосалонів, постачальників послуг з прокату автомобілів, автосервісів, а також операторів автопарків. Особливо в сфері сервісних мийок важливо утримувати інвестиційні та експлуатаційні витрати на якомога нижчому рівні: портальна автомийка CW 1 Klean!Fit забезпечує відмінні результати миття та високу пропускну здатність за прийнятних інвестицій.

Чистота і бездоганний зовнішній вигляд транспортних засобів є одними з найважливіших факторів успіху. Але набридливий пил створюють особливі труднощі для миття автомобілів навесні. Автомобілі, що стоять на відкритому повітрі, є візитною карткою будь-якого закладу, тому їхнє утримання в ідеальному стані просто необхідне. Відповідно до девізу “блискучі машини, блискучі клієнти”, CW 1 Klean!Fit, яка може бути налаштована відповідно до вимог, користується великою популярністю серед операторів автосалонів.

Фактор часу також відіграє важливу роль в очищенні транспортних засобів. Щоб уникнути тривалих простоїв, у портальній мийній системі Made in Germany використовуються надійні та перевірені компоненти. Опціональна функція швидкого миття дозволяє оптимізувати робочі процеси навіть у години пік.

Завдяки короткому часу миття працівники не простоюють, забезпечуючи безперебійний процес. Приблизно за 3 хвилини швидке миття забезпечує максимальний прохід транспортного засобу . Таким чином, CW 1 Klean!Fit є оптимальним рішенням для постійного підтримання високого рівня чистоти багатьох транспортних засобів.

Компактна автомийка зосереджена на найнеобхіднішому – адже хорошій автомийці точно не потрібні космічні технології. Тому всім, хто планує інвестувати в нову автомийку в майбутньому, неодмінно варто звернути увагу на CW 1 Klean!Fit від Kärcher.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.