Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Назвали найбільш недооцінені автомобілі на вторинному ринку України

Десь спірна зовнішність або не найкраща динаміка, але зламатися вони можуть, тільки якщо добиватися цього спеціально. Фахівці склали список недооцінених авто.

Citroen C4

 

Citroen C4 проїжджає до 250-300 тисяч кілометрів без серйозних несправностей при грамотному обслуговуванні.

Машину в хорошій комплектації на «автоматі» можна знайти приблизно за 5000 доларів. Попит на них не можна назвати великим, тому в продажу багато гідних екземплярів з мінімальним пробігом.

Opel Mokka

 

Ці кросовери рідко продаються в Україні і не отримали великої народної любові.

Під капотом можуть розміщуватися двигуни об’ємом від 1.4 до 1.8 літра з непоганими АКПП, завдяки яким Mokka спокійно доживає до пробігу 200 000 км без особливих проблем.

Єдиною проблемою є модуль запалювання, поміняти який доведеться, якщо не стежити за якістю палива.

Nissan Tiida

 

Tiida майже не ламається, якщо стежити за рівнем рідин і вчасно міняти мастила. Якщо купувати автомобіль першого і другого покоління з пробігом не менше 150 000 км не хочеться, можна подивитися на третю генерацію моделі.

Suzuki Grand Vitara

 

Практика показує, що Grand Vitara зберігаються дбайливо і їздять відносно мало, а на вторинному ринку їх продають за ціною трохи нижче ринкової. На більшості автомобілів встановлений двигун 2,4 літри, хороший, нехай і не найшвидший «автомат» і надійна кліматична система.

Subaru Tribeca

 

У Subaru стоїть витривалий двигун 3,6 літри потужністю 258 к.с., відмінна шкіра в салоні, хороша, надійна АКПП і здатність перетравлювати 95 бензин з будь-яких заправок, але слабким місцем є модулі запалювання, які вкрай недешеві.

Peugeot 4007

 

Знайти цей автомобіль з хорошою комплектацією, двигуном і приємним салоном на вторинному ринку нескладно – машини з мінімальним пробігом і кількістю власників продають досить часто.

Cadillac SRX

 

Перше покоління цієї моделі було не зовсім вдале, а в другому американці з Cadillac пішли на серйозний експеримент. У машини змінилася зовнішність і технічна частина.

Можна підшукати машину з пробігом 65-70 тисяч км. з хорошим двигуном об’ємом 3 літри і потужністю в 249 к.с.

Chrysler 300C

 

Добротний американський седан позиціонували як відповідь німецькій «великій трійці», але наздогнати ці машини по продажам в Україні компанія не змогла.

Машин першого і другого поколінь в країні достатньо за гуманними цінами. Але ось запчастини тільки на замовлення. Бонус – хороший, тяговитий двигун 3.6 літри потужністю 290 к.с і брутальна зовнішність виділяє автомобіль з потоку.

Джерело: mashyna.com.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.